שושי סירקיס

שושי סירקיס

צלמת מזון ולייף סטייל, אמנית ויוצרת. מייסדת ועורכת את אתר רחוב האמן- אתר עיצוב יצירה והשראה.

החורף מגיע עם מתנות, אולי בגלל שהוא מפחד מאותם אנשים שמפחדים ממנו. אז הוא מנסה להיות חביב ונחמד ומביא איתו מתנה קטנה, 60 דקות עטופות בעטיפה פרוותית וחמה. הוא אוהב לראות החיוך שעולה על פני כולם שעה שהם מגלים שבעצם יש עוד שעה אחת ביממה. חלקם ינצלו אותה לעוד שעת שינה, אחרים יספיקו בה עוד עבודה, ויש את אלה ששומרים את 60 הדקות היקרות שהוענקו להם, מתנה לעצמם. וזה מה שאני עושה.

החורף בשבילי הוא הזמן להיות עם האני הפנימי שלי, כשבחוף הגשם שוטף את הרחובות, כשהטיפות השקופות מתדפקות על שמשת חלון חדרי, אני בוחרת להעביר את הזמן ביצירה, בעיצוב, בסיפוק, והשראה. האהבה הגדולה שלי היא לפסל, אני אוהבת לעבד את החימר בידיים ולפסל איתו, בעיקר בתים וצלחות.

הבתים נועדו לאוסף הפרטי שלי, ולמשחק של ילדתי המתוקה שאוהבת ליצור לעצמה שכונה קטנה של בתים פסטלים. את הצלחות אני יוצרת להנאה, בכל פעם אני אוהבת לעצב אותן בסגנון שונה, בצורה אחרת. חלקן נמצאות אצלי בבית והן שימושיות ביותר.
בתוך הצלחות שפזורות על המדפים בבית או בארון שלי, אני מניחה תכשיטים, מפתחות, וכל מיני חפצים שפזורים בבית ועד שיגיעו למקום שלהם, הם מונחים בצלחת למען הסדר.

חלק מהצלחות נארזות באריזת מתנה באהבה רבה, ונשלחות לאנשים יקרים, חברות או משפחה שמתחשק לי לפנק אותם, כל אחת שמחה לקבל צלחת בעבודת יד, מעוצבת בעיצוב שנוצר בהתאם ל"מוד היומי שלי".

ואז, יום אחד עלתה בי מחשבה, למה לא להזמין נשים לבוא וליצור איתי, לבלות יחד 60 דקות מהנות, להשתחרר מהעבודה, מהבית, לפגוש עוד נשים, ליצור, לשוחח, ופשוט להנות.

אז היום, כשהחורף נכנס אלינו רשמית, פתחתי גם אני רשמית את את עונת הסדנאות שלי, ואני מזמינה אתכן להצטרף אלי, לחווית יצירה. בסדנאות החורף אני פותחת את הבית הקטן והחמים שלי לנשים ונערות שאוהבות יצירה, נשים שרוצות ליצור לא רק למען היצירה, אלא למען השחרור והכיף שבדבר.

בסדנת עיצוב צלחות תכשיטים, אני אלמד איך לעבוד עם דאס, ניצור יחד צלחות בכל גודל וצורה שנרצה, נוכל לעצב, לפרק ולנסות שוב עד לתוצאה שנאהב, במפגש השני נלמד על סגנונות עיצוב וטרנדים, ונעצב את הצלחת, כל אחת לפי ה"מוד האישי שלה".

אני מתרגשת להזמין אתכן לסדנה הראשונה שפותחת את החורף. סדנה אחת היא בשעות הבוקר ואחת בשעות הערב. חשבתי על כל אחת, על השכירות, העצמאיות ועקרות הבית, תוכלנה לבחור את הזמן שנח לכן.

אז מתי כל הכיף הזה קורה? ביום שני כ"ד חשוון 13.11
בוקר: 10:30-11:30 ♥ ערב: 20:30-21:30

איפה? בירושלים, קרית משה, צמוד לתחנת הרכבת.

וכל שאר הפרטים כאן במודעה החורפית ♥ אבל רגע…יש לי מתנה קטנה

אי אפשר לא לתת מתנה קטנה (משהו שלמדתי מהחורף)
כל מי שנרשמת דרך האתר מקבלת 10% הנחה.

להרשמה לחצי כאן

מחכה לכן מאוד! יהיה כיף ♥

 

 

2 תגובות

 1. הכתיבה שלך משהו!
  יש לך רעיונות או אפילו איזה הדרכה להעלות לאתר עם פרינטאבל מהמם כמו שיש רק באתר המושלם הזה – על איך לקשט קופסת/צנצנת עוגיות (מעץ ומתכת וזכוכית)?
  תודה!

 2. וואו שושי את ממש מרגשת !
  אבל יום שני אני בלימודים יום שלם 🙁
  אולי יש מצב לסדנא נוספת בראשון או חמישי ?
  אני ממש יהיה מאושרת !
  תודה רבה

סגור לתגובות.

דילוג לתוכן